СВ -3

про Красноградський багатопрофільний ліцей

Красноградської районної ради Харківської області

Рік заснування

1945 р., реорганізована у ліцей у серпні 2003 р.

Назва закладу змінена на Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області (рішення Красноградської районної ради від 21.12.2017 № 636 – VІІ зі змінами згідно рішення районної ради від 25.01.2018 № 657-VІІ). З 01.09.2017 функціонує  опорний заклад  у складі: Красноградський багатопрофільний ліцей та  Берестовеньківська філія (І-ІІ ст.), Іванівська філія (І ст.) (розпорядження  Красноградської районної державної адміністрації від 17 червня 2016 року № 250 та від 14 червня 2017 року № 237)

Директор школи

Шевчун Олег Володимирович, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, історії, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання  «учитель-методист»  Заклад очолює з 03. 09. 2009 року.

Контингент учнів

У ліцеї  навчається 567 учнів, з них учнів 1-4 класів – 237 чол., 5-9 класів – 299 учнів, 10-11 класів – 31 учень.  Випускників 9-х класів - 71 учень. Випускників 11 класів - 13 учнів.

Мова навчання

Українська/російська/ двома мовами.

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за 2 профілями:  українська філологія (18 учнів), інформаційно-комунікаційні технології (13 учнів)  .

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив -  59 педагогів, з них  49 чол. мають повну вищу освіту,  7 чол. – неповну вищу освіту . Вищу кваліфікаційну категорію мають  27 чол., І кваліфікаційну категорію –  10 чол., ІІ кваліфікаційну категорію –  10 чол., категорію „спеціаліст” –  12  чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % ( учнів) забезпечено 279 учнів ( учні початкових класів та діти пільгових категорій -42 учня). За рахунок батьківської плати харчується  250 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив продовжує працювати над методичною темою «Розвиток творчої та інтелектуальної обдарованості учнів в процесі інноваційної діяльності ліцею».

У фаховому конкурсі «Учитель року - 2018»  брала участь Подчерняєва Людмила Іванівна.  За результатами районного етапу – переможець у номінації «Українська мова та література», обласний етап – лауреат.

Гурткова робота

У ліцеї працювало 6 гуртків та секції, з них: 4 у рамках співпраці з Красноградським районним Центром позашкільної освіти,  від КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» - гурток козацько – лицарського виховання «Джура» , інші – шкільні.

Підвіз учнів та вчителів

До ліцею потребує підвозу 213 учнів та 27 вчителів з сіл Піщанка, Вільховий Ріг, Дружба, Куми, Степове, селище Дослідне, с. Берестовенька, с. Іванівське. Підвіз здійснює 4 шкільні автобуси.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 65 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (24 ПК), 5 мультмедійних комплекси, 8 ноутбуків, 5 комп’ютерів в управлінсько-господарській діяльності, 9 у навчальній роботі вчителів-предметників, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики,  їдальня на 268 місць.

Бібліотечний фонд налічує –  20548  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні ліцею беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, виборюють призові місця. У  2017/2018 навчальному році на  районному етапі отримала 36 призових місця, з них І – 11, ІІ – 13, ІІІ – 12,

Обласний етап – 4 призових місця

Бойко Аліна (учениця 8-Б класу) ІІ місце -  українська мова та література, ІІІ місце – географія;

Мовчан Андрій (учень 10 класу )  ІІІ місце – англійська мова.

Марків Юлія (учениця 11 класу) ІІІ місце - історія

Учні-вихованці наукового товариства ліцею є активними учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. У І (районному) етапі брали участь 7 учнів (1 – секція соціології; 1 – секція теології, релігієзнавство та історія релігії; секція прикладної математики -1; секція російської мови – 1; секція – агрономія – 1; секція географії та ландшафтознавства -1 ) – І – 2,  ІІІ – 4. На ІІ (обласному) етапі – Марків Юлія, учениця 11 класу (секція соціології) виборола ІІ місце.

На ІІІ Міжнародному фестивалі дитячо – молодіжної творчості «Веселка миру» (м. Попрад, Словацька республіка) колектив   «Healthy life» отримав І місце ( номінація «Конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій «Молодь обирає здоров’я»), Романча Катерина (учениця 9-Б класу) – ІІ місце (номінація «Вокал»).

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних,  «ЮІР», «Молодь за здоровий спосіб життя», конкурс екологічних агітбригад, конкурс знавців «Що? Де ? Коли?», конкурс «Кращий читач», районному туристичному зльоті, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.

Команда з баскетболу, волейболу, настільного тенісу   щорічні призери районних  спортивних змагань «Спорт протягом життя»:   баскетбол 3 х 3- юнаки ( молодша група)  IV місце,   баскетбол 3 х 3 дівчата – (старша група) – ІІ місце, баскетбол 3 х 3 дівчата (молодша група) – ІІ місце, волейбол- дівчата III місце, волейбол  хлопці – ІV місце, шахи - I місце, настільний теніс - I місце.

Директор  ліцею                                                     О.В.Шевчун