Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Цей сайт призначений для тих, хто цікавиться нашим ліцеєм: учнів та їх батьків, випускників та майбутніх першокласників, вчителів та просто друзів, а також для тих, хто має бажання познайомитися з нашим ліцеєм ближче.

Дорогі вчителі!

Прийміть щирі вітання

з професійним святом з Днем вчителя!

Нехай кожен день ваш буде наповнений посмішками , квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, високими зарплатами і гідними преміями, душевним спокоєм і простим щастям!

Шановні відвідувачі!                                                     Підручники та додаткова література з інформатики знаходиться у розділі БІБЛІОТЕКА бічного меню сайту!

Вибір нашого навчального закладу сьогодні –ваша впевненість у знаннях дитини завтра!

18 жовт. 2018
Відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
18 жовтня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї відбулося урочисте відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
17 жовт. 2018
Акція "Молодь за здоровий спосіб життя"
17 жовтня 2018 року у Красноградському багаопрофільному ліцеї пройшла акція "Молодь за здоровий спосіб життя"
12 жовт. 2018
Екскурсія до Наталинського лісництва
12 жовтня 2018 року учні Красноградського багатопрофільного ліцею здійснили цікаву подорож до Наталинського лісництва, яку для них організували державне підприємство "Красноградське лісове господарство» спільно з Красноградською районною організацією партії «Солідарність»
12 жовт. 2018
14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.
Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі 11 жовтня.
9 жовт. 2018
День самоврядування
5 жовтня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї пройшов день шкільного самоврядування, приурочений до свята Дня вчителя
2 жовт. 2018