Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Цей сайт призначений для тих, хто цікавиться нашим ліцеєм: учнів та їх батьків, випускників та майбутніх першокласників, вчителів та просто друзів, а також для тих, хто має бажання познайомитися з нашим ліцеєм ближче.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з начальних предметів!                                                                 1. Бойко Аліну( 8 клас)- українська мова-ІІ місце.                   2. Мовчана Андрія(10 клас)-англійська мова-ІІІ місце   3.Марків Юлію(11 клас)- історія-ІІІ місце.

ВІТАЄМО!                                                           Учениця 11 класу Марків Юлія посіла ІІІ місце у      обласному етапі Всеукраїнського конкурсу -захисту               науково-дослідницьких робіт                                                    Наукове відділення: "Філософія та суспільствознавство"    Секція- соціологія                                                                          Назва роботи: "Феномен національної ідентичності молоді в  сучасному українському вимірі"

ОГОЛОШЕННЯ!

02 лютого 2018 року

в Красноградському багатопрофільному ліцеї

розпочинаються заняття майбутніх першокласників.

Класи з українською та російською мовами навчання.

Початок занять о 13.00, щоп’ятниці.

Адміністрація ліцею

Вітаємо з перемогою!

21 грудня в районному Будинку культури відбулась церемонія нагородження учасників І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». У номінації «Українська мова та література» перемогу здобула Подчерняєва Людмила Іванівна.

Команда Красноградського багатопрофільного ліцею "Нealthy life"виступала в Словацькій республіці на Міжнародному фестивалі "Веселка миру" в особливий день для українців - День Гідності та Свободи. І це дуже символічно, адже наша молодь - це гордість Красноградщини та всієї України. Учасники команди довели усім, що ми гідні бути найкращими, нам є чим пишатись і чим поділитись з Європою. Саме тому ми були зобов'язані допомогти талановитим представникам учнівської та студентської молоді реалізувати власний потенціал. І ось результат - вони стали лауреатами І премії у номінації «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я», а учасниця команди Катерина Романча зайняла друге місце у номінації "Вокал". Ми у вас вірили!Пишаємось!  ФОТО

Вибір нашого навчального закладу сьогодні –ваша впевненість у знаннях дитини завтра!

16 лют. 2018
Лінійка у початкових класах "Справжня масляна"
16 лютого 2018 року для учнів початкових класів Красноградського багатопрофільного ліцею була проведена лінійка "Справжня масляна"
15 лют. 2018
Свято "Веселі старти"
15 лютого в Красноградському багатопрофільному ліцеї для учнів 7-8 класів було проведено свято " Веселі старти"
15 лют. 2018
Сьогодні — 29 річниця виведення військ з Афганістану
15 лютого 2018 року в Красноградському багатопрофільному ліцеї для учнів 5-11 класів була проведена тематична лінійка «Афганістан болить в моїй душі» присвячена 29-ій річниці виводу радянських військ із Афганістану.
14 лютого - День Святого Валентина
Свято до Дня Святого Валентина відбулося у 5-Б класі
14 лют. 2018
Екологічної агіт-бригада "Земля-наш спільний дім!
Команда Красноградського багатопрофільного ліцею посіла ІІІ місце
Вітаємо переможців!
Команда Красноградського багатопрофільного ліцею посіла І місце в районній інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?"

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"