Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області

 





Календарь праздников http://la-strada.org.ua/ndgl_116111.gif

Випуск і переведення

Красноградський багатопрофільний ліцей

Красноградської районної державної адміністрації

Харківської області

 

НАКАЗ

09.06.2017

          Красноград

№ 24 -У

 

Про випуск учнів 9-го класу

Красноградського багатопрофільного ліцею

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602,                              п. 2.15 Статуту  Красноградського багатопрофільного ліцею, на підставі результатів державної підсумкової атестації, за рішенням педагогічної ради (протокол від  09.06.2017 № 7)

 

НАКАЗУЮ:

{C}1.     {C}Видати документи про базову загальну середню освіту з відзнакою та випустити з ліцею :

 

-   Левченко Анну Сергіївну

     -   Мовчана Андрія Сергійовича

 

{C}2.     Вважати випущеними з 9 класу учнів навчального закладу:

 

- Алдашова Максима Павловича

- Горобець Юлію Іванівну

- Григорова Андрія Сергійовича

- Долженкова Данила Віталійовича

- Есаналієва Микиту Тахіровича

- Жуковича Валерія Сергійовича

- Залімського Максима Станіславовича

- Ільницького Владислава Богдановича

- Кривенка Владислава Віталійовича

- Калугіну Валерію Сергіївну

- Колесникова Тимофія Олександровича

- Кареліну Олену Борисівну

- Калтахчяна Рустама Арменовича

- Корчуганова Володимира Андрійовича

- Мещерякову Вікторію Олександрівну

- Панфілова Станіслава Юрійовича

- Разумейчик Юлію Олегівну

- Співаченко Емілію Євгенівну

- Сазонова Владислава Юрійовича

- Супонєва Максима Юрійовича

- Столярчук Юлію Юріївну

- Тетерю Віталія Володимировича

- Тимченко Валерію Олегівну

- Тагієву Ельвіру Маліківну

 

3. Класному керівнику Шевчун В.О. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради».

                                                                                                  До 12.06.2017       

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Євтушенко Н.М. оприлюднити відповідне рішення педагогічної ради на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу.

                                                                                                  До  12.06.2017

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор  ліцею                                                            О.В.Шевчун

 

З наказом від 09.06.2017 №  24-У  ознайомлені:

 

Євтушенко Наталія Миколаївна

Шевчун Валентина Олександрівна

 

 Витяг з протоколу № 8

засідання педагогічної ради вчителів

Красноградського багатопрофільного ліцею

Красноградської районної державної адміністрації

Харківської області від 26 травня 2017 року

Присутні: 32 вчителі

Голова – Шевчун О.В.

Секретар – Сотнікова Т.М.

Порядок денний:

1. Про закінчення учнями 1-4 класів навчального року та переведення їх до наступних класів

                                                                                              Власова І.І.

2. Про закінчення учнями 5-8 класів навчального року та переведення їх до наступних класів

                                                                                              Євтушенко Н.М.

                                                                                              Власова І.І.

3. Про нагородження учнів 2-8 класів 2016-2017 навчального року Похвальними листами

                                                                                              Євтушенко Н.М.

 

1. СЛУХАЛИ

Заступника директора з навчально-виховної роботи Власову І.І., яка зазначила, що відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369 переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу (крім перших класів) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації (для випускників початкової та основної шкіл) згідно з рішенням педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу, що упродовж п’яти робочих днів з дати прийняття оприлюднюється на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу або відповідного місцевого органу управління освітою. Станом на 26.05.2017 року учнів 1-4 класів – 153. Учителі здійснили підсумкове оцінювання (семестрове й річне) усіх учнів 2-8 класів та державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів.

ВИСТУПИЛИ:

Мудрик І.М. з пропозицією перевести учнів 1-8 класів до наступних класів.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Перевести учнів 1-А класу до 2-А класу:

1

Бендеберя Максим Вячеславович

2

Бондаренко Олексій Миколайович

3

Бібіков Микита Дмитрович

4

Городова Анна Вікторівна

5

Гранкін Ярослав Володимирович

6

Зінченко Марія Олександрівна

7

Колатиріна Олена Владиславівна

8

Кривенко Єгор Андрійович

9

Колесникова Ельвіна Олександрівна

10

Комбаров Даніїл Сергійович

11

Левченко Софія Андріївна

12

Паршук Анастасія Олександрівна

13

Тітовський Роман Олександрович

14

Ткаченко Софія Володимирівна

15

Юрченко Поліна Миколаївна

2. Перевести учнів 1-Б класу до 2-Б класу:

1

Батюк Катерина Василівна

2

Видюк Володимир Віталійович

3

Веклич Дмитро Романович

4

Волик-Луценко Лука Сергійович

5

Гончаренко Андрій Петрович

6

Джумайло Поліна Павлівна

7

Долженко Євгеній Олександрович

8

Золотухін Дмитро Едуардович

9

Комлєва Валерія Олександрівна

10

Коваленко Михайло Олександрович

11

Карпенко Андрій Романович

12

Куник Вікторія Олексіївна

13

Кубченко Анастасія Едуардівна

14

Левченко Марія Сергіївна

15

Лізунова Євгенія Володимирівна

16

Муц Поліна Русланівна

17

Недбаєвська Дарія Сергіївна

18

Ніщенко Вікторія Євгеніївна

19

Оберемко Євген Андрійович

20

Потапова Єлизавета Володимирівна

21

Присяжнюк Катерина Петрівна

22

Піддубний Сергій Сергійович

23

Пономаренко Ярослава Віталіївна

24

Пузач  Єлизавета Олександрівна

25

Ріпка Михайло Васильович

26

Сіромашенко Олександра Володимирів.

27

Сергієнко Михайло Юрійович

28

Чепурний Ілля Тарасович

29

Юр’єв Нікіта Володимирович

1. Перевести учнів 2-А класу до 3-А класу:

1

Батуріна Сніжана Олександрівна

2

Гурський Ілля Сергійович

3

Дзьох Сергій Сергійович

4

Дзьох Світлана Сергіївна

5

Заболотний Дмитро Євгенійович

6

Камишкін Кирило Віталійович

7

Лукашенко Софія Анатоліївна

8

Мосійчук Іван Юрійович

9

Сохар Максим Юрійович

10

Тарсуков Максим Романович

11

Уткін Денис Віталійович

12

Шевченко Данило Андрійович

13

Шароня Степан Анатолійович

14

Шигабутдінова Анастасія Іреківна

2. Перевести учнів 2-Б класу до 3-Б класу:

1

Архипов Денис Артемович

2

Вовк Кіра Андріївна

3

Гармаш Данило Костянтинович

4

Гончарова Вікторія Вячеславівна

5

Григоров Георгій Олегович

6

Гриценко Вікторія Миколаївна

7

Жданова Владислава Дмитрівна

8

Звіринська Валерія Юріївна

9

Король Сергій Миколайович

10

Ланін Тимур Романович

11

Пацула Ярослав Миколайович

12

Пугач Аліна Геннадіївна

13

Радченко Денис Андрійович

14

Різван Давид Сергійович

15

Ромасенко Костянтин Олександрович

16

Санін Ярослав Ігорович

17

Семеренко Богдан Володимирович

18

Танцюра Софія Андріївна

19

Уманський Микола Олегович

20

Хамзін Георгій Васильович

21

Шевченко Ірина Юріївна

22

Шокоров Євген Олександрович

3. Перевести учнів 3-А класу до 4-А класу:

1

В’язовський Захар Олександрович

2

Гранкіна Катерина Володимирівна

3

Глущенко Анастасія Сергіївна

4

Калугін Максим Максимович

5

Колісник Артем Олександрович

6

Костін Даніїл Степанович

7

Марченко Сніжана Костянтинівна

8

Микитенко Максим Олександрович

9

Микитенко Єгор Сергійович

10

Микитенко Станіслав Сергійович

11

Нікуліна Ніколь Олександрівна

12

Соколов Артем Владиславович

13

Тищенко Тимофій Сергійович

14

Трубіцин Іван Сергійович

15

Швидкий Ростислав Русланович

4. Перевести учнів 3-Б класу до 4-Б класу:

1

Агарков Олександр Олександрович

2

Безугла Катерина Андріївна

3

Васюк Яна Русланівна

4

Варзарь Вероніка Денисівна

5

Горпинич Марія Романівна

6

Грицаєва Тіна Миколаївна

7

Граб Поліна Сергіївна

8

Дмитрук Марія Віталіївна

9

Жарий Ярослав Геннадійович

10

Істомін Олександр Сергійович

11

Кобченко Олег Олександрович

12

Коробських Олександра Євгенівна

13

Косенко Єгор Олегович

14

Куник Артемій Олексійович

15

Козаченко Юлія Іванівна

16

Литовченко Максим Олегович

17

Моргун Софія Євгенівна

18

Ніщенко Марія Євгенівна

19

 Семихат Катерина Олександрівна                                                                                                       

20

Стірна Дмитро Михайлович

21

Сулема Кирило Русланович

22

Сулема Софія Русланівна

23

Стецюренко Андрій Дмитрович

24

Сурженко Владислав Дмитрович

25

Тарсукова Євгенія Олександрівна

26

Цибульник Поліна Миколаївна

27

Чалий Сергій Сергійович

28

Ярещенко Олександра Євгенівна

5. Перевести учнів 4-А класу до 5-А класу:

1

Батуріна Вероніка Олександрівна

2

Грищенко Поліна Володимирівна

3

Гуденко Данило Іванович

4

Гуденко Олексій Іванович

5

Григорова Поліна Олегівна

6

Голубовська Марія Юріївна

7

Дорошенко Захар Олександрович

8

Зінченко Тихон Олександрович

9

Катлабуга Данило Андрійович

10

Колесников Григорій Олександрович

11

Нацвлішвілі-Мисишин Ілля Шотайович

12

Пєтєліна Софія Миколаївна

13

Рудь Аліна Сергіївна

14

Уткіна Надія Віталіївна

15

Федончук Дар’я Юріївна

16

Шелудкова Анна Вадимівна

6. Перевести учнів 4-Б класу до 5-Б класу:

1

Беліменко Микита Сергійович

2

Біленко Микита Сергійович

3

Гончарова Альона Вячеславівна

4

Глуховєрова Ольга Сергіївна

5

Головата Вероніка Андріївна

6

Гриценко Карина Миколаївна

7

Жара Олена Романівна

8

Журавльова Марія Русланівна

9

Ісупова Аліса Віталіївна

10

Кузнєцов Владислав Андрійович

11

Колісник Златослава Романівна

12

Олешко Данило Олександрович

13

Петровський Іван В’ячесавович

14

Ромасенко Антон Олександрович

15

Ткаченко Тимур Олексійович

16

Шутов Максим Віталійович

17

Шишикін Кирило Сергійович

18

Шолом Надія Русланівна

19

Шокоров Олександр Олександрович

20

Шелудков Богдан Вадимович

21

Чабан Віолетта Євгенівна

22

Ющук Володимир Іванович

2. СЛУХАЛИ

Заступника директора з навчально-виховної роботи Євтушенко Н.М., яка зазначила, що відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369 переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу (крім перших класів) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації (для випускників початкової та основної шкіл) згідно з рішенням педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу, що упродовж п’яти робочих днів з дати прийняття оприлюднюється на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу або відповідного місцевого органу управління освітою. Станом на 27.05.2016 року учнів 5-8 класів – 132. Учителі здійснили підсумкове оцінювання (семестрове й річне) усіх учнів 5-8 класів.

ВИСТУПИЛИ:

Черкасова С.А. з пропозицією перевести учнів 5-8 класів до наступних класів.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Перевести учнів 5-А класу до 6-А класу:

1

Абакумов Вадим Ігорович

2

Бендеберя Уляна В’ячеславівна

3

Беньковський Данило Юрійович

4

Головченко Олександр Олександрович

5

Григоров Олександр Парванов

6

Зінов’єва Кароліна Олексіївна

7

Коваль Олеся Юріївна

8

Литвин Анна Миколаївна

9

Медведєва Анна Євгенівна

19

Непадалко Владислав Михайлович

11

Обжа Анастасія Сергіївна

12

Павлишин Павло Любомирович

13

Пащенко Ярослава Олегівна

14

Семеренко Микола Миколайович

15

Черняк Єгор Віталійович

2. Перевести учнів 5-Б класу до 6-Б класу:

1

Веремко Вікторія Русланівна

2

Возняк Дар’я Зеновіївна

3

Гончар Денис Олексійович

4

Губенко Віталій Русланович

5

Гонтар Аліна Русланівна

6

Горпинич Діна Русланівна

7

Дмитрук Анастасія Віталіївна

8

Земляний Дем’ян Миколайович

9

Ільницький Сергій Богданович

10

Кир’яченко Валерія Денисівна

11

Колесник Ярослав Сергійович

12

Корнієнко Марія Олександрівна

13

Костенко Ілля Віталійович

14

Сіренко Дар'я Олегівна

15

Обліченко Артем Сергійович

16

Петренко Аліна Олександрівна

17

Ревізюк Роман Володимирович

18

Ткаченко Іван Артемович

19

Уманський Павло Олегович

20

Штепа Сніжана Олександрівна

21

Юрченко Тарас Дмитрович

3. Перевести учнів 6-А класу до 7-А класу:

1

Булденко Анастасія Вячеславівна

2

Головко Данило Андрійович

3

Задорожна Марія Юріївна

4

Карпенко Євген Романович

5

Колатиріна Анна Владиславівна

6

Подосокорська  Анастасія Євгенівна

7

Родінка Андрій Олексійович

8

Синиця Єлизавета Сергіївна

9

Саєнко Іван Олегович

10

Терещенко Марія Романівна

4. Перевести учнів 5-Б класу до 6-Б класу:

1

Батов Ярослав Миколайович

2

Бабенко Іван Анатолійович

3

Батуєва Олександра Миколаївна

4

Васюк Анна Русланівна

5

Купка Даниїл Дмитрович

6

Колесников Семен Олександрович

7

Козаченко Галина Іванівна

8

Лобач Поліна Сергіївна

9

Ляхнович Андрій Сергійович

10

Мартинов Євгеній Андрійович

11

Неборак Олександра Олександрівна

12

Петрушенко Аліна Дмитрівна

13

Рубанська Валерія Валеріївна

14

Сиромітько Владислава Андріївна

15

Сергієнко Сергій Юрійович

16

Сіденко Дар’я Дмитрівна

17

Табачник Артем Анатолійович

18

Ткаченко Анастасія Віталіївна

19

Тищенко Євгеній Сергійович

20

Чернуха  Катерина Віталіївна

21

Ярмухаметова Вікторія Вікторівна

5. Перевести учнів 7-А класу до 8-А класу:

1

Галущенко Юрій Леонідович

2

Гончаренко Анастасія Олександрівна

3

Калугін Ігор Максимович

4

Кушніренко Євгеній Станіславович

5

Нацвлішвілі-Мисишин Орест Шотайович

6

Петренко Ілля Павлович

7

Рибка Микита Сергійович

8

Тішков Микита Сергійович

4. Перевести учнів 7-Б класу до 8-Б класу:

1

Безнос Денис Володимирович

2

Бойко Аліна Олегівна

3

Бондаренко Артем Васильович

4

Городенко Ілля Олександрович

5

Волик-Луценко Тарас Сергійович

6

Голубович Євгеній Дмитрович

7

Глєбова Єлизавета Андріївна

8

Дудник Ігор Олександрович

9

Канюка Олександр Володимирович

10

Кобко Ярослав Олександрович

11

Ковальцова Надія Сергіївна

12

Кравченко Сергій Миколайович

13

Козлова Дар’я Олексіївна

14

Каптан Вікторія Олександрівна

15

Калугін Володимир Олександрович

16

Калугін Сергій Олександрович

17

Левченко Діана Сергіївна

18

Негер Ксенія Миколаївна

19

Наришкова Карина Віталіївна

20

Обліченко Дмитро Сергійович

21

Почікалов Андрій Віталійович

22

Петрикіна Анастасія Ігорівна

23

Петрикін Нікіта Ігорович

24

Ромасенко Андрій Сергійович

25

Семенова Анастасія Ігорівна

26

Чистіков Нікіта Олексійович

5. Перевести учнів 7-В класу до 8-В класу:

  1.  

Алдашова Олена Віталіївна

  1.  

Білоусов Данило Сергійович

  1.  

Гиря Діана Сергіївна

  1.  

Донцов Микола Дмитрович

  1.  

Задорожна Олена Юріївна

  1.  

Кайст Анастасія Олександрівна

  1.  

Катеринчак Андрій Романович

  1.  

Конозюк Андрій Анатолійович

  1.  

Косенко Анастасія Олегівна

  1.  

Легкобит Олександр Олександрович

  1.  

Мерцалова Анастасія Олександрівна

  1.  

Мордовець Ілона Валеріївна

  1.  

Мухортова Лія Сергіївна

  1.  

Мухортова Лія Сергіївна

  1.  

Орел Олександр Вікторович

  1.  

Саєнко Данило Миколайович

  1.  

Сокол Анна Миколаївна

  1.  

Ткаченко Анна Олександрівна

  1.  

Токарь Вероніка Віталіївна

  1.  

Червона Альона Андріївна

  1.  

Шипунова Діана Михайлівна

  1.  

Шолом Ніна Русланівна

  1.  

Шрамко Анатолій Олександрович

6. Перевести учнів 8-А класу до 9-А класу:

1

Бунькова Марія Євгеніївна

2

Ворона Данило Олександрович

3

Гнатів Георгій Олегович

4

Долженков  Олег Олександрович

5

Ємець Ігор Олександрович

6

Колесников Веніамін Олександрович

7

Матвєєв Роман Миколайович     

8

Мосійчук Дар’я Юріївна

9

Максименко Дмитро Євгенович

7. Перевести учнів 8-Б класу до 9-Б класу:

1

Бойко Олексій Станіславович

2

Волобуєва Дар’я Олександрівна

3

Косогов Єгор Олександрович

4

Литвин Дмитро Олександрович

5

Маньковська Вікторія Олександрівна

6

Романча Катерина Ігорівна

7

Пригода Дмитро Вікторович

8

Сігетій Наталія Петрівна

9

Сем’ян Владислава Владиславівна

10

Ткаченко Кирило Олегович

11

Харченко Данило Максимович

12

Хамзін Костянтин Владиславович

13

Штанько Артем Олександрович

14

Чавелюк Олена Миколаївна

15

Юрчук Ольга Степанівна

3 СЛУХАЛИ

Заступника директора з навчально-виховної роботи Євтушенко Н.М., яка зазначила, що відповідно до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні"  Похвальним листом "За високі досягнення у навчанні" нагородити учнів 2-8-х класів, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за 2016/2017 навчальний рік.

ПОСТАНОВИЛИ:

Нагородити Похвальним листом наступних учнів:

2- А клас

Заболотного Дмитра Євгенійовича

Шигабутдінову Анастасію Іреківну

 

2- Б клас

Власова Максима Сергійовича

Жданову Владиславу Дмитрівну

Саніна Ярослава Ігоровича

 

3- А клас

Гранкіна Катерина Володимирівна

Костіна Даніїла Степановича

Тищенка Тимофія Сергійовича

Трубіцина Івана Сергійовича

 

3-Б клас

Безуглу Катерину Андріївну

Дмитрук Марію Віталіївну

Куника Артемія Олексійовича

Стірна Дмитра Михайловича

Ярещенко Олександру Євгенівну

 

4-А клас

Голубовську Марію Юріївну

Пєтєліну Софію Миколаївну

Уткіну Надію Віталіївну

 

4-Б клас

Гончарову Альону Вячеславівну

Головату Вероніку Андріївну

Гриценко Карину Миколаївну

Ісупову Алісу Віталіївну

Колісник Златославу Романівну

Шутова Максима Віталійовича

Чабан Віолетту Євгенівну

 

 

5- Б клас

Дмитрук Анастасію Віталіївну

 

6-А клас

Колатиріну Анну Владиславівну

Подосокорську Анастасу Євгенівну

 

6-Б клас

Табачнику Артему Анатолійовичу

Сіденко Дарії Дмитрівні

 

7-Б клас

Бойко Аліні Олегівні

Глебовій Єлизаветі Андріївні

 

8-А клас

Гнатів Георгія Олеговичу

 

10 клас

Галущак Марію Вікторівну

Лізунову Софію Володимирівну

Салімон Тетяну Анатоліївну

Тарасову Данилу Кириловичу

 

 

 

Голова педагогічної ради_________________    О.В.Шевчун

Секретар педагогічної ради_________________ Т.М.Сотнікова