Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної ради Харківської області

 





Календарь праздников http://la-strada.org.ua/ndgl_116111.gif
Промислова Фармація
Відеоінструкція для вступу 2019

Випуск і переведення

Протокол № 7

 засідання педагогічної ради вчителів

Красноградського багатопрофільного ліцею

Красноградської районної державної адміністрації

Харківської області від 25травня 2018 року

 

Присутні:

Голова – Шевчун О.В.

Секретар – Сотнікова Т.М.

Вчителі: 60

Відсутні: 0

Порядок денний:

І. Про закінчення учнями 1-8-х класів та 10-го класу 2017/2018  навчального року та переведення їх до наступного класу

                                                        Класні керівники, Євтушенко Н.

І. СЛУХАЛИ

Євтушенко Н.М., заступника директора ліцею з навчально-виховної роботи, яка зазначила, що відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369 переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу (крім перших класів) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації (для випускників початкової та основної шкіл) згідно з рішенням педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу, що упродовж п’яти робочих днів з дати прийняття оприлюднюється на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу або відповідного місцевого органу управління освітою. Станом на 25.05.2018 учителі здійснили підсумкове оцінювання (семестрове й річне) усіх учнів 2-8 класів та державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів.

        Класні керівники   повідомили про кількість учнів 1-8,10 класів, які переводяться до наступних класів,  результати успішності учнів 2-8,10 класів та про претендентів на нагородження Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Перевести до наступних класів таких учнів 1–8  класів:

1.1. Опорного закладу

з 1-А класу до 2-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Алішев Руслан Русланович

2

Батурін Роман Олександрович

3

Горнев Денис Вікторович

4

Захаренко Максим Романович

5

Літучий Максим Володимирович

6

Медведєва Валерія Євгенівна

7

Некрій Уляна Валеріївна

8

Неудачин Олександр Олександрович

9

Петіна Олександра Дмитрівна

10

Прийма Олексій Євгенович

11

Родінка Єлизавета Олексіївна

12

Рябоконь Аліна Олександрівна

13

Рудь Анастасія Дмитрівна

14

Разілевич Ілля Сергійович

15

Уткіна Аліна Віталіївна

16

Чудний Олексій Олександрович

17

Чугунов Андрій Олександрович

18

Черкасов Андрій Олексійович

з 1-Б класу до 2-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Бабенко Олексій Сергійович

2

Бойко Степан Олегович

3

Бураков Олексій Іванович

4

Гришин Ілля Романович

5

Гончаренко Анастасія Петрівна

6

Грабко Марія Михайлівна

7

Грицаєв Ілля Сергійович

8

Денісова Ксенія Олексіївна

9

Дорошенко Єгор Олександрович

10

Ільїн Микита Романович

11

Кагляк Поліна Євгеніївна

12

Кагляк Кирил Євгенійович

13

Касьян Володимир Дмитрович

14

Конозюк Юлія Анатоліївна

15

Косяк Марія Олександрівна

16

Кочеткова Аліса Максимівна

17

Локтіонов Данило В’ячеславович

18

Малько Данило Олександрович

19

Мартинов Максим Андрійович

20

Майєр Тимур Андрійович

21

Ніколаєнко Олександр Олександрович

22

Овчиннікова Васіліса Володимирівна

23

Овчинніков Філіпп Володимирович

24

Рой Маргарита Петрівна

25

Сокол Данило Миколайович

26

Тарсуков Руслан Олександрович

27

Хамзіна Олександра Василівна

28

Чістіков Гліб Олександрович

29

Чалий Олександр Сергійович

30

Щебетенко Вікторія Юріївна

 

з 2-А класу до 3-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Бендеберя Максим В’ячеславович

2

Бондаренко Олексій Миколайович

3

Бібіков Микита Дмитрович

4

Городова Анна Вікторівна

5

Гранкін Ярослав Володимирович

6

Зінченко Марія Олександрівна

7

Колатиріна Олена Владиславівна

8

Кривенко Єгор Андрійович

9

Колесникова Ельвіна Олександрівна

10

Левченко Софія Андріївна

11

Паршук Анастасія Олександрівна

12

Попова Марія Олександрівна

13

Тітовський Роман Олександрович

14

Ткаченко Софія Володимирівна

15

Юрченко Поліна Миколаївна

з 2-Б класу до 3-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Батюк Катерина Василівна

2

Богатир Дар’я Андріївна

3

Видюк Володимир Віталійович

4

Веклич Дмитро Романович

5

Волик-Луценко Лука Сергійович

6

Гончаренко Андрій Петрович

7

Джумайло Поліна Павлівна

8

Золотухін Дмитро Едуардович

9

Комлєва Валерія Олександрівна

10

Коваленко Михайло Олександрович

11

Карпенко Андрій Романович

12

Куник Вікторія Олексіївна

13

Кубченко Анастасія Едуардівна

14

Клименко Софія Василівна

15

Левченко Марія Сергіївна

16

Лізунова Євгенія Володимирівна

17

Муц Поліна Русланівна

18

Недбаєвська Дарія Сергіївна

19

Ніщенко Вікторія Євгеніївна

20

Оберемко Євген Андрійович

21

Потапова Єлизавета Володимирівна

22

Присяжнюк Катерина Петрівна

23

Піддубний Сергій Сергійович

24

Пономаренко Ярослава Віталіївна

25

Пузач  Єлизавета Олександрівна

26

Ріпка Михайло Васильович

27

Сіромашенко Олександра Володимирів.

28

Сергієнко Михайло Юрійович

29

Чепурний Ілля Тарасович

30

Юр’єв Нікіта Володимирович

з 3-А класу до 4-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Гурський Ілля Сергійович

2

Григоров Георгій Олегович

3

Дзьох Сергій Сергійович

4

Дзьох Світлана Сергіївна

5

Заболотний Дмитро Євгенійович

6

Камишкін Кирило Віталійович

7

Лукашенко Софія Анатоліївна

8

Мосійчук Іван Юрійович

9

Печнікова Дар’я Андріївна

10

Сохар Максим Юрійович

11

Сіренко Денис Євгенійович

12

Шевченко Данило Андрійович

13

Шароня Степан Анатолійович

14

Шигабутдінова Анастасія Іреківна

з 3-Б класу до 4-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Архипов Денис Артемович

2

Батуріна Сніжана Олександрівна

3

Вовк Кіра Андріївна

4

Власов Максим Сергійович

5

Гармаш Данило Костянтинович

6

Гончарова Вікторія В’ячеславівна

7

Гриценко Вікторія Миколаївна

8

Жданова Владислава Дмитрівна

9

Звіринська Валерія Юріївна

10

Король Сергій Миколайович

11

Ланін Тимур Романович

12

Медведєва Єлизавета Вікторівна

13

Пугач Аліна Геннадіївна

14

Радченко Денис Андрійович

15

Ромасенко Костянтин Олександрович

16

Рожко Артем Романович

17

Санін Ярослав Ігорович

18

Семеренко Богдан Володимирович

19

Танцюра Софія Андріївна

20

Уманський Микола Олегович

21

Хамзін Георгій Васильович

22

Шевченко Ірина Юріївна

23

Шокоров Євген Олександрович

24

Шепеляк Анастасія Віталіївна

з 4-А класу до 5-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Бейник Олександр Олександрович

2

Буйнак Ольга Петрівна

3

В’язовський Захар Олександрович

4

Вербицький Ілля Іванович

5

Гранкіна Катерина Володимирівна

6

Глущенко Анастасія Сергіївна

7

Калугін Максим Максимович

8

Колісник Артем Олександрович

9

Костін Даніїл Степанович

10

Кулик Єгор Ігорович

11

Марченко Сніжана Костянтинівна

12

Микитенко Максим Олександрович

13

Микитенко Єгор Сергійович

14

Микитенко Станіслав Сергійович

15

Нікуліна Ніколь Олександрівна

16

Соколов Артем Владиславович

17

Тищенко Тимофій Сергійович

18

Трубіцин Іван Артемович

19

Швидкий Ростислав Русланович

з 4-Б класу до 5-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Абдулкерімова Єлизавета Володимирівна

2

Агарков Олександр Олександрович

3

Безугла Катерина Андріївна

4

Бринцев Владислав Олегович

5

Васюк Яна Русланівна

6

Варзарь Вероніка Денисівна

7

Горпинич Марія Романівна

8

Грицаєва Тіна Миколаївна

9

Граб Поліна Сергіївна

10

Дмитрук Марія Віталіївна

11

Жарий Ярослав Геннадійович

12

Істомін Олександр Сергійович

13

Коробських Олександра Євгенівна

14

Косенко Єгор Олегович

15

Куник Артемій Олексійович

16

Литовченко Максим Олегович

17

Моргун Софія Євгенівна

18

Мова Вероніка Андріївні

19

Нікітін Дмитро Дмитрович

20

Ніщенко Марія Єгенівна

21

 Семихат Катерина Олександрівна                                                                                                       

22

Стірна Дмитро Михайлович

23

Сулема Кирило Русланович

24

Сулема Софія Русланівна

25

Стецюренко Андрій Дмитрович

26

Сурженко Владислав Дмитрович

27

Савченко Єгор Олександрович

28

Тарсукова Євгенія Олександрівна

29

Цибульник Поліна Миколаївна

30

Чалий Сергій Сергійович

31

Ярещенко Олександра Євгенівна

з 5-А класу до 6-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Батуріна Вероніка Олександрівна

2

Григорова Поліна Олегівна

3

Голубовська Марія Юріївна

4

Дорошенко Захар Олександрович

5

Зінченко Тихон Олександрович

6

Зубко Вероніка Юріївна

7

Катлабуга Данило Андрійович

8

Колесников Григорій Олександрович

9

Нацвлішвілі-Мисишин Ілля Шотайович

10

Пєтєліна Софія Миколаївна

11

Рудь Аліна Сергіївна

12

Уткіна Надія Віталіївна

13

Федончук Дар’я Юріївна

14

Шелудкова Анна Вадимівна

з 5-Б класу до 6-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Алішева Ілона Русланівна

2

Беліменко Микита Сергійович

3

Біленко Микита Сергійович

4

Гончарова Альона Вячеславівна

5

Глуховєрова Ольга Сергіївна

6

Головата Вероніка Андріївна

7

Гриценко Карина Миколаївна

8

Жара Олена Романівна

9

Журавльова Марія Русланівна

10

Золотов Олексій Валерійович

11

Ісупова Аліса Віталіївна

12

Кузнєцов Владислав Андрійович

13

Колісник Златослава Романівна

14

Петровський Іван В’ячесавович

15

Письмак Аліна Олександрівна

16

Ромасенко Антон Олександрович

17

Рой Галина Петрівна

18

Струпов Артем Сергійович

19

Ткаченко Тимур Олексійович

20

Шутов Максим Віталійович

21

Шишикін Кирило Сергійович

22

Шолом Надія Русланівна

23

Шокоров Олександр Олександрович

24

Шелудков Богдан Вадимович

25

Чабан Віолетта Євгенівна

26

Ющук Володимир Іванович

з 6-А класу до 7-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Абакумов Вадим Ігорович

2

Бендеберя Уляна В’ячеславівна

3

Беньковський Данило Юрійович

4

Бурда Олександра Вадимівна

5

Головченко Олександр Олександрович

6

Зінов’єва Кароліна Олексіївна

7

Коваль Олеся Юріївна

8

Медведєва Анна Євгенівна

9

Обжа Анастасія Сергіївна

10

Павлишин Павло Любомирович

11

Попов Станіслав Валентинович

12

Семеренко Микола Миколайович

13

Терещенко Наталія Романівна

14

Тищенко Анастасія Миколаївна

15

Цибульник Владислав Миколайович

16

Черняк Єгор Віталійович

з 6-Б класу до 7-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Веремко Вікторія Русланівна

2

Возняк Дар’я Зеновіївна

3

Гончар Денис Олексійович

4

Губенко Віталій Русланович

5

Гонтар Аліна Русланівна

6

Горпинич Діна Русланівна

7

Дмитрук Анастасія Віталіївна

8

Земляний Дем’ян Миколайович

9

Зубік Анастасія Володимирівна

10

Ільницький Сергій Богданович

11

Кир’яченко Валерія Денисівна

12

Колесник Ярослав Сергійович

13

Корнієнко Марія Олександрівна

14

Костенко Ілля Віталійович

15

Ломанов Євгеній Андрійович

16

Мартиненко Анастасія Миколаївна

17

Мокроус Даниїл Сергійович

18

Обліченко Артем Сергійович

19

Ревізюк Роман Володимирович

20

Сіренко Дарія Андріївна

21

Ткаченко Іван Артемович

22

Уманський Павло Олегович

23

Штепа Сніжана Олександрівна

24

Юрченко Тарас Дмитрович

з 7-А класу до 8-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Головко Данило Андрійович

2

Задорожна Марія Юріївна

3

Карпенко Євген Романович

4

Колатиріна Анна Владиславівна

5

Палагута Анастасія Олександрівна

6

Родінка Андрій Олексійович

7

Саєнко Іван Олегович

8

Терещенко Марія Романівна

з 7-Б класу до 8-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Аветісова Олександра Джанібеківна

2

Батов Ярослав Миколайович

3

Бабенко Іван Анатолійович

4

Батуєва Олександра Миколаївна

5

Васюк Анна Русланівна

6

Гвоздецький Михайло-Назарій Ігорович

7

Колесников Семен Олександрович

8

Коваленко Тимур Олександрович

9

Колісник Наталія Анатоліївна

10

Клемс Єлизавета Сергіївна

11

Лобач Поліна Сергіївна

12

Ляхнович Андрій Сергійович

13

Мартинов Євгеній Андрійович

14

Неборак Олександра Олександрівна

15

Петрушенко Аліна Дмитрівна

16

Подосокорська  Анастасія Євгенівна

17

Рой Софія Олександрівна

18

Сиромітько Владислава Андріївна

19

Сергієнко Сергій Юрійович

20

Сіденко Дар’я Дмитрівна

21

Сігетій Микола Петрович

22

Табачник Артем Анатолійович

23

Ткаченко Анастасія Віталіївна

24

Тищенко Євгеній Сергійович

25

Чернуха  Катерина Віталіївна

26  

Черчович Оксана Іванівна

27

Ярмухаметова Вікторія Вікторівна

 

з 8-А класу до 9-А класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Галущенко Юрій Леонідович

2

Гончаренко Анастасія Олександрівна

3

Калугін Ігор Максимович

4

Кушніренко Євгеній Станіславович

5

Нацвлішвілі-Мисишин Орест Шотайович

6

Петренко Ілля Павлович

7

Тішков Микита Сергійович

з 8-Б класу до 9-Б класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Абалішин Володимир Олександрович

2

Абалішин Сергій Олександрович

3

Безнос Денис Володимирович

4

Бойко Аліна Олегівна

5

Бондаренко Артем Васильович

6

Бороденко Ілля Олександрович

7

Волик-Луценко Тарас Сергійович

8

Голубович Євгеній Дмитрович

9

Глєбова Єлизавета Андріївна

10

Дудник Ігор Олександрович

11

Канюка Олександр Володимирович

12

Кобко Ярослав Олександрович

13

Ковальцова Надія Сергіївна

14

Кравченко Сергій Миколайович

15

Козлова Дар’я Олексіївна

16

Каптан Вікторія Олександрівна

17

Касьян Кирило Дмитрович

18

Левченко Діана Сергіївна

19

Негер Ксенія Миколаївна

20

Наришкова Карина Віталіївна

21

Обліченко Дмитро Сергійович

22

Почікалов Андрій Віталійович

23

Петрикіна Анастасія Ігорівна

24

Петрикін Нікіта Ігорович

25

Ромасенко Андрій Сергійович

26

Семенова Анастасія Ігорівна

27

Чистіков Нікіта Олексійович

з 8-В класу до 9-В класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Алдашова Олена Віталіївна

2

Білоусов Данило Сергійович

3

Бойков Олег Юрійович

4

Гиря Діана Сергіївна

5

Донцов Микола Дмитрович

6

Задорожна Олена Юріївна

7

Кайст Анастасія Олександрівна

8

Катеринчак Андрій Романович

9

Косенко Анастасія Олегівна

10

Конозюк Андрій Анатолійович

11

Легкобит Олександр Олександрович

12

Мерцалова Анастасія Олександрівна

13

Мухортова Лія Сергіївна

14

Мордовець Ілона Валеріївна

15

Орел Олександр Вікторович

16

Романча Денис Олегович

17

Саєнко Данило Миколайович

18

Сокол Анна Миколаївна

19

Ткаченко Анна Олександрівна

20

Токарь Вероніка Віталіївна

21

Червона Альона Андріївна

22

Шолом Ніна Русланівна

23

Шрамко Анатолій Олександрович

З  10  класу до 11 класу:

№ з/п

П.І.Б.

1

 Алдашова Максима Павловича

2

 Горобець Юлію Іванівну

3

 Жуковича Валерія Сергійовича

4

Ільницького Владислава Богдановича

5

 Кривенка Владислава Віталійовича

6

Курбатову Ірину Андріївну

7

 Левченко Анну Сергіївну

8

 Мовчана Андрія Сергійовича

9

 Супонєва Максима Юрійовича

10

 Столярчук Юлію Юріївну

11

Співаченко Емілію Євгеніївну

12

 Тагієву Ельвіру Маліківну

13

Тетерю Віталія Володимировича

1.2. Берестовеньківської філії

з 1 класу до 2 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Голбан Георгій Юрійович

2

 Ємельянова Мєланія Миколаївна                           

3

Кузьмицький Станіслав Віталійович

4

Петрикіна Аліна Володимирівна                                

5

Пікалова Богдана Олександрівна                                

6

Піскунов Степан Миколайович                                    

7

Стороженко Діана Юріївна                                         

8

Сургай Крістіна Олександрівна                                  

9

Терещенко Кирило Олександрович    

 

 

з 2 класу до 3 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Асін Дмитро Максимович

 

2

Гладков Микола Віталійович                                  

 

3

Грицюк Максим Олегович                                          

4

Зінов’єва Карина Сергіївна                                          

5

Іванова Поліна Миколаївна                                        

6

Калюжина Катерина Вікторівна                                 

7

Мухортов Нікіта Михайлович                                    

8

Соколова Крістіна  Олександрівна                            

9

Таран Вероніка Олександрівна                                 

10

Фальковський Назар Олексійович                             

11

Філатов Єгор Костянтинович                                    

12

Черниш Валерія Вікторівна                                       

13

Шоферова Дарина Максимівна                         

з 3 класу до 4 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Гаркуша Віктор Миколайович                                    

2

Гнідаш Анна Дмитрівна                                              

3

Ілларіонова Юлія Максимівна

4

Макаренко Анастасія Едуардівна                               

5

Пікалова Анастасія Олександрівна                            

6

Пікалова Анна Сергіївна                              

 

7

Фомічов Ілля Романович

8

Хмара Тимур Анатолійович

з 4 класу до 5 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Блюменталь Олексій Володимирович                        

2

Гавдяк Наталія Олегівна                                              

3

Жидков Максим Денисович                                        

4

Зінов’єв Артем Сергійович                                           

5

Кучеренко Іван Борисович                                          

6

Меркулов Микола Васильович                                    

7

Сасіна Софія Олексіївна                                               

8

Піскунова Іуліанія Миколаївна                                    

9

Таран Дар`я Олександрівна                

з 5 класу до 6 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Вишник Олександр Сергійович

2

Гаража Роман Євгенович                                              

3

Голбан Марина Петрівна                                             

4

Деренська Вікторія Віталіївна                                     

5

Дівнич Владислава Михайлівна

6

Засадченко Поліна Станіславівна                                

7

Зарівний Олексій Васильович

8

Кандибін Данило Юрійович                                        

9

Лєпєхова Дар’я Олександрівна                                    

10

Лузан Олександр Володимирович                               

11

Максименко Максим Андрійович

12

Петренко Володимир Олександрович

13

Петрікін Даниїл Олексійович                                       

14

Різниченко Вікторія Іванівна

15

Тиква Ігор Іванович

16

Фомічов Данило Васильович

17

Шайтан Марія Олександрівна

з 6 класу до 7 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Брюханова Олександра Сергіївна                               

2

Брюханов Сергій Олексійович

3

Грицюк Анастасія Олегівна                                        

4

Зінов’єва Анна Сергіївна                                             

5

Лазарь Руслан Григорович

6

Нерушенко Максим Юрійович                                    

7

Петрикіна Яна Володимирівна                                     

8

Піскунова Єлизавета Миколаївна                               

9

Рогозін Данііл  Юрійович                                              

10

Сидоренко Олександр Максимович                        

11

Соколов Микола Олександрович

12

Фунт Олександр Григорович                                      

13

 Шевченко Анастасія Миколаївна  

з 7 класу до 8 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Глєбов Володимир Сергійович

2

Дерунов Артем Олександрович

3

Клочанова Вікторія Сергіївна

4

Курбанова Ельвіра Еляр кизи

5

Лєпєхова Віолетта Олександрівна                            

6

Москаленко Володимир Юрійович                            

7

Попцева Владислава Миколаївна                               

8

Стасюк Ірина Сергіївна                                               

9

Тонековський Юрій Андрійович

10

Трещов Максим Володимирович                                

11

Трещова Вікторія Миколаївна                                    

12

Фальковський Данило Олексійович                          

13

Хмара Анна Олександрівна

з 8 класу до 9 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Бабаєва Анастасія Сергіївна                                       

 2

Гавдяк Данило Олегович                                             

3

Ждамаров Олексій Олександрович                            

4

Ільченко Вікторія Володимирівна                               

5

Ілларіонова Анастасія Сергіївна

6

Кімова Дар’я Іванівна                                                    

7

Мостова Аріана Насімівна                                            

8

Тищенко Вероніка Валентинівна                                

9

Ткаченко Антон Павлович                                             

10

Філатова Дар’я Костянтинівна                                     

11

Шайтан Ганна Олександрівна                                    

12

Шалдуга Богдан Миколайович                                  

1.3. Іванівської філії

з 1 класу до 2 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Дончик Дарія Олегівна

2

Дівнич Єлизавета Юріївна

3

Кузьмич Ярослав Володимирович

4

Магаррамов Агіль Зарлар огли

5

Соколова Анна Олександрівна

з 2 класу до 3 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Корнієнко Денис Олександрович

2

Курбанова Дінара Еляр кизи

3

Магаррамов Аміль Зарлар огли

4

Мануйленко Ірина Миколаївна

5

Меркулова Таміла Василівна

6

Петренко Михайло Олександрович

7

Тиква Кирило Іванович

8

Хмара Ксенія Олександрівна

 

з 3 класу до 4 класу

№ з/п

П.І.Б.

1

Ісмаілова Нурайне Шахін кизи

2

Нестеренко Максим Богданович

3

Ставицький Данило Денисович

4

Троян Максим Романович

з 4 класу до 5 класу Берестовеньківської філії

№ з/п

П.І.Б.

1

Біленко Дар’я Сергіївна

2

Мануйленко Катерина Миколаївна

3

Мостовий Данііл Насімович

4

Самолисов Олександр Іванович

5

Тиква Данило Іванович

6

Якименко Христина Олександрівна

 

Голова педагогічної ради: __________ О.В.Шевчун

Секретар педагогічної ради: _________ Т.М.Сотнікова

 

 

 

 

За рішенням педагогічноі ради (протокол від 07.06.2017 № 9)                        
  1. Перевести до 10 класу та видати документи про базову загальну середню освіту

1) з відзнакою :                                    

  • Гнатіву Георгію Олеговичу
  • Маньковській Вікторії Олександрівні
  1. Перевести до 10 класу та видати документи про базову загальну середню освіту

1) Опорного закладу:

9-А

  • Буньковій Марії Євгеніївні
  • Вороні Данилі Олександровичу
  • Долженкову Олегу Олександровичу
  • Ємцю Ігорю Олександровичу
  • Колесникову Веніаміну Олександровичу
  • Матвееву Роману Миколайовичу
  • Мосійчук Дар’ї Юріївні
  • Максименку Дмитру Євгенович

 

9-Б

  • Бойка Олексія Станіславовича
  • Волобуєву Дар’ю Олександрівну
  • Косогова Єгора Олександровича
  • Литвина Дмитра Олександровича
  • Маньковську Вікторію Олександрівну
  • Пригоду Дмитра Вікторовича
  • Романчу Катерину Ігорівну
  • Сем’ян Владиславу Владиславівну
  • Сігетій Наталію Петрівну
  • Ткаченка Кирила Олеговича
  • Харченка Данила Максимовича
  • Хамзіна Костянтина Владиславовича
  • Штанька Артема Олександровича

-  Юрчук Ольгу Степанівну

2.2. Берестовеньківської філії

  • Дерунову Тетяну Андріївну
  • Камардіна Микиту Олександровича
  • Меркулова Олександра Вікторовича
  • Петрикіна Івана Анатолійовича
  • Самовик Інну Володимирівну
  • Соболевського Артема Миколайовича
  • Сябра Олексія Олександровича
  • Фесенко Діану Валеріївну

Красноградський багатопрофільний ліцей

Красноградської районної ради

Харківської області

 

НАКАЗ

07.06.2018

          Красноград

№  33-У

 

Про переведення

учнів 9-х класів

Красноградського багатопрофільного ліцею

до 10 класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, п. 2.15 Статуту  Красноградського багатопрофільного ліцею, на підставі результатів державної підсумкової атестації, за рішенням педагогічної ради (протокол від  07.06.2018 № 9)

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 10 класу та видати документи про базову загальну середню освіту
    1. з відзнакою :

-   Гнатіву Георгію  Олеговичу

     -   Маньковській  Вікторії Олександрівні

  1. ести до 10 класу та видати документи про базову загальну середню освіту

1)  Опорного закладу:

9-А

- Буньковій Марії Євгеніївні

- Вороні Данилу Олександровичу

- Долженкову Олегу Олександровичу

- Ємцю Ігорю Олександровичу

- Колесникову Веніаміну Олександровичу

- Матвєєву Роману Миколайовичу

- Мосійчук Дар’ї Юріївні

- Максименку Дмитру Євгеновичу

9-Б

- Бойку Олексію Станіславовичу

- Волобуєвій Дар’ї Олександрівні

- Косогову Єгору Олександровичу

-  Литвину  Дмитру Олександровичу

- Пригоді Дмитру Вікторовичу

- Романчі Катерині Ігорівні

- Сем’ян Владиславі Владиславівні

- Сігетій Наталії Петрівні

- Ткаченку Кирилу Олеговичу

- Харченку Данилу Максимовичу

- Хамзіну Костянтину Владиславовичу

- Штаньку Артему Олександровичу

- Юрчук Ользі Степанівні

 

2.2. Берестовеньківської філії

 

- Алішевій Анастасії Сергіївні

- Деруновій Тетянй Андріївнй

- Дерунову Олександру Станіславовичу

- Захаровій Наталії Сергіївні 

- Камардіну Микиті Олександровичу

- Карпінцю Денису Миколайовичу

- Меркулову Олександру Вікторовичу

- Петрикіну Івану Анатолійовичу

- Прихідьку Ігорю Вікторовичу

- Самовик Інні Володимирівні

- Соболевському Артему Миколайовичу

- Сябру Олексію Олександровичу

- Фесенко Діані Валеріївні

 

3. Класним керівникам Гулій Є.В., Троценко А.М., Булавіновій Т.В.  зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради».

                                                                                                  До 12.06.2018       

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Євтушенко Н.М. оприлюднити відповідне рішення педагогічної ради на офіційному веб-сайті загальноосвітнього навчального закладу.

                                                                                                  До  12.06.2018

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор  ліцею                                                            О.В.Шевчун

 

З наказом від 07.06.2018 № 33-У  ознайомлені:

Гулая Євгенія Вікторівна

Булавінова Тетяна Вікторівна

Євтушенко Наталія Миколаївна

Троценко Ангеліна Михайлівна