Наші досягнення 2018

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, на виконання Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової  майстерності,  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України       від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (зі змінами), учні Красноградського багатопрофільного ліцею щорічно приймають участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, турнірах, конкурсах з навчальних предметів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, олімпіадах зі спеціальних дисциплін.

І щорічно ми маємо, ким пишатись!