Історія ліцею

Історична довідка

Наш ліцей розташований в мальовничому куточку міста Краснограда: неподалік звивистою стрічкою несе свої тихі води Берестова, а поряд мрійливо перешіптуються між собою розкішні каштани, через крони яких ледве пробиваються сонячні промінчики.

Навчальний заклад був заснований у 1945 році. Спочатку це було невеличке приміщення з шести кімнат, яке називалось Красноградська російська початкова школа. Навчалось у ній 93 учні.

Пройшло 70 років. Тепер це чотириповерхова масивна будівля зі спортивними майданчиками, спортзалом, сучасними комп’ютерними класами, просторими світлими класними кімнатами. Близько 6700 учнів, як від стартового майданчика, вилетіли зі стін нашого ліцею у життя.

Красноградський багатопрофільний ліцей створений шляхом реорганізації загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів м. Краснограда  на підставі рішення VІІ сесії Красноградської районної ради ХХІV скликання від 04.07.2003 р. та розпорядження голови Красноградської районної державної адміністрації (далі – засновник) від 5 серпня 2003 р. № 315.