Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Вступ до ліцею

Красноградський багатопрофільний ліцей

(колишня середня школа № 4)

З Д І Й С Н Ю Є   Н А Б І Р

до профільного 10-го класу з математичною та історичною групами:

• ґрунтовна підготовка до ЗНО та вступу до ВНЗ (вивчення історії або математики у групах (по 9 годин на тиждень) на профільному рівні та української мови та літератури (4 години на тиждень) на академічному рівні);
  • клас з українською мовою навчання з вивченням російської мови;
  • співпраця з вищими навчальними закладами м. Харкова (Харківський Національний університет радіоелектроніки, Харківський Національний університет ім. В.Н.Каразіна) у складі Красноградського освітнього округа «ІнТТал», ХНАУ «ХАІ» ім. М.Є.Жуковського та Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Набір здійснюється на конкурсній основі. Бажаючі вступати складають такі випробування:

• українська мова (диктант)  На проведення конкурсного приймання з української мови відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. За обсягом текст диктанту повинен містити 160-170 слів.
  • історія України (письмово, тести) –/ Конкурсне випробування з історії України проводиться в тестовій формі письмово.  Час виконання – 1 астрономічна година. До тесту включені завдання базового рівня хронологічних та картографічних знань, відомостей про історичних діячів та культурно-історичні пам’ятки,  пояснення окремих понять і термінів.
  • математика (письмово, контрольна робота) . Конкурсне випробування з математики проводиться в формі контрольної роботи письмово.  Час виконання – 2 астрономічні години. До роботи включені 5 завдань з алгебри та геометрії середньої та підвищеної складності у орієнтовному відношенні 3 до 2. При розв’язанні учні мають подати розгорнутий запис з обґрунтуванням кожного етапу розв’язання.

Учні-випускники 9-их класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від одного випробування (на вибір).

До вступу подаються такі документи:

• заява батьків або осіб, що їх замінюють;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту та додаток до нього (оригінал і копія).

Прийом документів здійснюється з 08 червня до 15 серпня 2016 року.

Адреса ліцею: м. Красноград, вул. 19 вересня, 119А.

Телефони для довідок: 7-15-00, 7-18-21