7 січ. 2018

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.
7 січ. 2018

МОН просить освітян не користуватись сервісами «.ru»

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників місцевих департаментів освіти, вишів та організацій, що належать до сфери управління відомства з проханням здійснити організаційні та технічні заходи з обмеження доступу співробітників до доменних зон «.ru» та «.ру».
3 січ. 2018

Показ 3-Д мультфільмів для дітей дошкільного та шкільного віку

Районний Будинок культури пропонує 04 січня 2018 року показ 3-Д мультфільмів для дітей дошкільного та шкільного віку
2 січ. 2018

Підсумки 2017 року в освіті: головні події

Незважаючи на зміни, що відбувались в усіх сферах освіти і науки, 2017 рік запам'ятається більшості освітян, як рік реформування шкільної освіти. Основні обговорення освітянської громадськості, експертів, політиків, попри значимість інших подій, що стосувались освітньої сфери, були зосереджені навколо питань реформування української школи.
27 груд. 2017

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Строки формування рейтингових списків, прийому документів, конкурсного відбору та зарахування
22 груд. 2017