15 лют. 2018

Сьогодні — 29 річниця виведення військ з Афганістану

15 лютого 2018 року в Красноградському багатопрофільному ліцеї для учнів 5-11 класів була проведена тематична лінійка «Афганістан болить в моїй душі» присвячена 29-ій річниці виводу радянських військ із Афганістану.

14 лютого - День Святого Валентина

Свято до Дня Святого Валентина відбулося у 5-Б класі
14 лют. 2018

Екологічної агіт-бригада "Земля-наш спільний дім!

Команда Красноградського багатопрофільного ліцею посіла ІІІ місце

Вітаємо переможців!

Команда Красноградського багатопрофільного ліцею посіла І місце в районній інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?"
9 лют. 2018

Тематичні лінійки інформування, присвячені ХХІІІ Зимовим олімпійським іграм

9 лютого 2018 року в Красноградському багатопрофільному ліцеї пройшли тематичні лінійки інформування, присвячені ХХІІІ Зимовим олімпійським іграм
5 лют. 2018

Як відбуватимуться шкільні іспити у 2018 році

Міністерством освіти надані рекомендації про особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти. Документом визначено особливості проведення шкільних іспитів у початковій, базовій та старший школі у 2018 році.
31 січ. 2018

1 лютого стартує онлайн-курс для учителів 1-х класів

1 лютого на онлайн платформі EdEra стартує навчання на обов’язковому «Онлайн-курсі для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час презентації онлайн-курсу.
25 січ. 2018

Про особливості реєстрації на ЗНО-2018

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій під час прес-конференції поінформував громадськість про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році. Пропонуємо вашій увазі основні тези щодо проведення ЗНО та ключових етапів реєстрації на тестування.
25 січ. 2018

7 лютого 2018 року онлайн-урок в системі Cisco Webex.

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція Україні та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв і студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку в системе Cisco Webex.
22 січ. 2018

22 січня -День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї організовано та проведено ряд заходів