9 лют. 2018

Тематичні лінійки інформування, присвячені ХХІІІ Зимовим олімпійським іграм

9 лютого 2018 року в Красноградському багатопрофільному ліцеї пройшли тематичні лінійки інформування, присвячені ХХІІІ Зимовим олімпійським іграм
5 лют. 2018

Як відбуватимуться шкільні іспити у 2018 році

Міністерством освіти надані рекомендації про особливості проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти. Документом визначено особливості проведення шкільних іспитів у початковій, базовій та старший школі у 2018 році.
31 січ. 2018

1 лютого стартує онлайн-курс для учителів 1-х класів

1 лютого на онлайн платформі EdEra стартує навчання на обов’язковому «Онлайн-курсі для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час презентації онлайн-курсу.
25 січ. 2018

Про особливості реєстрації на ЗНО-2018

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій під час прес-конференції поінформував громадськість про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році. Пропонуємо вашій увазі основні тези щодо проведення ЗНО та ключових етапів реєстрації на тестування.
25 січ. 2018

7 лютого 2018 року онлайн-урок в системі Cisco Webex.

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція Україні та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв і студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку в системе Cisco Webex.
22 січ. 2018

22 січня -День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї організовано та проведено ряд заходів
18 січ. 2018

Увага 5-8 класам !

8 лютого 2018(чт.) о 15.00 у Харківському ТЮЗі відбудеться додаткова вистава
14 січ. 2018

Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
11 січ. 2018

Уряд підвищив зарплати учителям

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про зростання заробітних плат учителів. В уряді повідомляють, що рішення ухвалено в рамках політики підвищення соціальних стандартів.
9 січ. 2018

Підскмки конкурсу з інформатики "Бобер-2017"

В нашому ліцеї учасниками стали 17 учнів 5-9 класів. За підсумками конкурсу сертифікатом "Відмінний результат" нагороджено 5 учнів, сертифікатом "Добрий результат" нагороджено 7 учнів.