Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

25 січ. 2018

7 лютого 2018 року онлайн-урок в системі Cisco Webex.

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція Україні та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв і студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку в системе Cisco Webex.
22 січ. 2018

22 січня -День Соборності України

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї організовано та проведено ряд заходів
18 січ. 2018

Увага 5-8 класам !

8 лютого 2018(чт.) о 15.00 у Харківському ТЮЗі відбудеться додаткова вистава
14 січ. 2018

Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
11 січ. 2018

Уряд підвищив зарплати учителям

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про зростання заробітних плат учителів. В уряді повідомляють, що рішення ухвалено в рамках політики підвищення соціальних стандартів.
9 січ. 2018

Підскмки конкурсу з інформатики "Бобер-2017"

В нашому ліцеї учасниками стали 17 учнів 5-9 класів. За підсумками конкурсу сертифікатом "Відмінний результат" нагороджено 5 учнів, сертифікатом "Добрий результат" нагороджено 7 учнів.
7 січ. 2018

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.
7 січ. 2018

МОН просить освітян не користуватись сервісами «.ru»

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників місцевих департаментів освіти, вишів та організацій, що належать до сфери управління відомства з проханням здійснити організаційні та технічні заходи з обмеження доступу співробітників до доменних зон «.ru» та «.ру».
3 січ. 2018

Показ 3-Д мультфільмів для дітей дошкільного та шкільного віку

Районний Будинок культури пропонує 04 січня 2018 року показ 3-Д мультфільмів для дітей дошкільного та шкільного віку
2 січ. 2018

Підсумки 2017 року в освіті: головні події

Незважаючи на зміни, що відбувались в усіх сферах освіти і науки, 2017 рік запам'ятається більшості освітян, як рік реформування шкільної освіти. Основні обговорення освітянської громадськості, експертів, політиків, попри значимість інших подій, що стосувались освітньої сфери, були зосереджені навколо питань реформування української школи.