Екскурсія до Наталинського лісництва

12 жовт. 2018
12 жовтня 2018 року учні Красноградського багатопрофільного ліцею здійснили цікаву подорож до Наталинського лісництва, яку для них організували державне підприємство "Красноградське лісове господарство» спільно з Красноградською районною організацією партії «Солідарність»

12 жовтня 2018 року  учні Красноградського багатопрофільного ліцею здійснили цікаву подорож у Наталинське лісництво, яку для них організували державне підприємство "Красноградське лісове господарство» спільно  з Красноградською районною організацією партії «Солідарність»

Під час екскурсії школярі побували у лісовому розсаднику, на якому вирощують лісоутворюючі декоративні кущі та дерева для озеленення;теплиці, де вирощують саджанці дерев.

Учні мали змогу дізнатися про вирощування сіянців сосни та ялини.

В кінці екскурсі учнів пригостили смачною кашею.