Відеоінструкція для вступу 2019

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

12 жовт. 2018
Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі 11 жовтня.

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

У ліцеї стало традицією проводити день козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції От і цей рік  не став виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі  11 жовтня. Протягом дня радувала погляд учнів, учителів та гостей школи виставка малюнків «Славні козаки», яку підготували учні початкових класів.

А на завершення Дня українського козацтва  у спортивному залі нашої школи пройшов захід «Козацькі забави». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій.

Фото малюнків

Фото свята