Тиждень української мови та літератиури

26 лют. 2018
26 лютого 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї проведено брейн-ринг "Волошкові очі у моєї мови"

Тиждень української мови та літератури розпочато.

Волошкові очі у моєї мови.
В тих очах відбито калиновий жар.
І блакить небесна, й спалах колосковий,
І Дніпра могуча, праведна душа.
Це вона світилася у мою колиску,
Щоб я гінко ріс, до сонця виростав.
Як забути можна мову українську,
Ту, що нам як матір, рідна і свята?

Такими словами розпочався  брейн-ринг  з української мови «Волошкові очі у моєї мови», метою якого було розширення  і збагачення знань учнів про мову;  навчання мислити творчо, розвиток  уміння аналізувати, синтезувати і систематизувати матеріал, виховання  поваги та пошани  до рідної мови.

Боролися за першість учні 9-х класів.  Конкурси були цікавими та повчальними. Переможці отримали нагороди.

Захід підготувала та провела вчитель української мови та літератури Троценко А.М.