23 лютого 2018 року у приміщенні районного Будинку культури проводився районний фестиваль дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття».

23 лют. 2018

Фестиваль проводився з метою  сприяння розвитку творчих здібностей та нахилів дітей та молоді в умовах відродження культурних традицій українського народу та національних культур народів України; естетичне виховання дітей та молоді шляхом залучення до художньої творчості; виявлення та підтримку обдарованих дітей та молоді, що займаються різними жанрами аматорського мистецтва .

Учнівський колектив Красноградського багатопрофільного ліцею прийняв активну участь у фестивалі та продемонстрував свої таланти у номінаціях «Хорові колективи», «Соло» та  «Хореографія».

Чекаємо результатів!