26 жовт. 2018

Свято «Lyceum fashion day»

25 жовтня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї відбулося свято «Lyceum fashion day»(показ мод)
18 жовт. 2018

Відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 жовтня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї відбулося урочисте відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
17 жовт. 2018

Акція "Молодь за здоровий спосіб життя"

17 жовтня 2018 року у Красноградському багаопрофільному ліцеї пройшла акція "Молодь за здоровий спосіб життя"
12 жовт. 2018

Екскурсія до Наталинського лісництва

12 жовтня 2018 року учні Красноградського багатопрофільного ліцею здійснили цікаву подорож до Наталинського лісництва, яку для них організували державне підприємство "Красноградське лісове господарство» спільно з Красноградською районною організацією партії «Солідарність»
12 жовт. 2018

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі 11 жовтня.
9 жовт. 2018

День самоврядування

5 жовтня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї пройшов день шкільного самоврядування, приурочений до свята Дня вчителя
2 жовт. 2018

Нова інструкція з діловодства

Нова інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти набере чинності 5 жовтня
30 вер. 2018

У МОН розробили новий порядок проведення ДПА

Міністерством освіти розроблений проект нового Порядку проведення державної підсумкової атестації, осіб, які здобувають загальну середню освіту. Проект документа оприлюднений для громадського обговорення.
23 вер. 2018

Флешмоб до Міжнародного дня миру

21 вересня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї відбувся флешмоб "Діти України за мир та єдність"
23 вер. 2018

Благодійний ярмарок

20 вересня 2018 року у Красноградському багатопрофільному ліцеї відбувся благодійний ярмарок з продажу солодощів, виготовлених своїми руками.